$159
Is this Ralph Lauren authentic?
Yes - we guarantee this Ralph Lauren item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Ralph Lauren item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Ralph Lauren |
| SKU: | 12047014 |
| MPN: | 6106Q 5354 |
| UPC: | 8053672068726 |
| Model: | RL 6106-Q 6106Q 5354 |
| Frame Color: | Honey Tortoise Havana / Orange |
| Lens Color: | Clear with print |
| Bridge Width: | 17mm |
| Temple Length: | 140mm |
| Lens Width: | 53mm |
| Vertical: | 30mm |
| Department: | Women |
| Frame Material: | Metal / Plastic |
| Type: | Full Rim |
ABOUT
Ralph Lauren eyeglasses - RL 6106-Q 6106Q 5354 - 6106Q 5354 - Frame: Honey Tortoise Havana / Orange, Lens: Clear with print (UPC: 8053672068726)
Eyeglasses by Ralph Lauren
Ralph Lauren Corporation is an American fashion company producing products ranging from the mid-range to the luxury segments. They are known for the clothing, marketing and distribution of products in four categories: apparel, home, accessories, and fragrances.