$216
Is this Michael Kors authentic?
Yes - we guarantee this Michael Kors item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Michael Kors item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Michael Kors |
| SKU: | 12150524 |
| MPN: | 30F1G2KS1T-251 |
| UPC: | 194900726181 |
| Model: | Michael Kris |
| Handle/Strap Color: | Brown |
| Hardware Color: | Gold |
| Exterior Color: | Multicolor |
| Lining Color: | Beige |
| Bag Width: | 9.5" |
| Size: | Small |
| Shape: | Rectangle |
| Closure: | Zip |
| Occasion: | Business Casual Formal Travel Workwear Satchel/Top Handle Bag |
| Handle Drop: | 4" |
| Bag Depth: | 4" |
| Fabric Type: | Rayon |
| Accents: | Zipper |
| Personalize: | No |
| Accessories: | Detachable Strap |
| Department: | Women |
| Unit Type: | Unit |
| Style: | Satchel/Top Handle Bag |
| Features: | Adjustable Strap Inner Pockets |
| Unit Quantity: | 1 |
| Finish: | Pebbled |
| Pattern: | Solid |
| Character: | Michael Pebbles |
| Bag Height: | 7" |
| Handle Style: | Double Handles |
| Lining Material: | Leather |
| Exterior Material: | Leather |
| Hardware Material: | Gold-Plated |
| Theme: | City Classic Designer |
| Strap Drop: | 22" |
| Handle/Strap Material: | Leather |
| Country of Origin: | Cambodia |
| Product Line: | Michael Kors Signature Bag |
ABOUT
Michael Kors bag - Michael Kris - Michael Kris - 30F1G2KS1T-251 - Handle/Strap: Brown, Hardware: Gold, Exterior: Multicolor (UPC: 194900726181)
Bags by Michael Kors
Michael Kors is a renowned luxury fashion brand known for its stylish handbags, accessories, and ready-to-wear apparel. Celebrated for its chic designs and modern aesthetics, Michael Kors offers a range of products that blend sophistication with practicality. With Michael Kors, you can elevate your wardrobe with high-quality items that embody a luxurious lifestyle, making it a favorite among fashion enthusiasts.