$240
Is this Tory Burch authentic?
Yes - we guarantee this Tory Burch item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Tory Burch item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Tory Burch |
| SKU: | 11812664 |
| Model: | Tory Burch Willa |
| Handle/Strap Color: | Black |
| Hardware Color: | Silver |
| Exterior Color: | Black |
| Lining Color: | Black |
| Bag Width: | 10 in |
| Size: | Small |
| Shape: | Rectangle |
| Closure: | Zip |
| Occasion: | Casual Formal |
| Bag Depth: | 3 in |
| Accents: | Zipper |
| Department: | Women |
| Style: | Belt Bag & Fanny Pack |
| Features: | Lightweight |
| Finish: | Quilted |
| Character: | Tory Burch |
| Bag Height: | 5 in |
| Lining Material: | Fabric |
| Exterior Material: | Nylon |
| Theme: | Classic Designer |
| Handle/Strap Material: | Leather |
| Product Line: | Tory Burch Willa |
ABOUT
Tory Burch bag - Tory Burch Willa - Willa - Handle/Strap: Black, Hardware: Silver, Exterior: Black
Bags by Tory Burch
Tory Burch is an American fashion designer, businesswoman and philanthropist. She is the Executive Chairman and Chief Creative Officer of her own brand.
YOU MIGHT ALSO LIKE