$196
Is this Coach authentic?
Yes - we guarantee this Coach item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Coach item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Coach |
| SKU: | 9483445 |
| MPN: | CE639 |
| Model: | CE639 |
| Handle/Strap Color: | Pink |
| Hardware Color: | Gold |
| Exterior Color: | Brown / Pink |
| Lining Color: | Brown |
| Bag Width: | 10 1/2 in |
| Size: | Small |
| Closure: | Fold Over / Turn Lock |
| Occasion: | Business Casual Travel Wedding Workwear |
| Handle Drop: | 8 3/4 in |
| Bag Depth: | 2 3/4 in |
| Department: | Women |
| Style: | Crossbody / Shoulder |
| Features: | Adjustable Strap Cross-Body Strap Two Detachable Straps |
| Pattern: | Coach Miniture Signature |
| Bag Height: | 6 in |
| Handle Style: | Top Handle |
| Lining Material: | Suede |
| Dimensions: | 10 3/4" X 6" X 2 3/4" |
| Exterior Material: | Coated Canvas / Pebbled Leather |
| Strap Drop: | 21 3/4 in |
| Handle/Strap Material: | Leather |
| Product Line: | Millie Crossbody |
ABOUT
Coach bag - CE639 - Handle/Strap: Pink, Hardware: Gold, Exterior: Brown / Pink
Bags by Coach
Coach is a leading design house of modern luxury accessories and lifestyle collections, with a long-standing reputation built on quality craftsmanship. Defined by a free-spirited, all-American attitude, the brand approaches design with a modern vision, reimagining luxury for today with an authenticity and innovation that is uniquely Coach. All over the world, the Coach name is synonymous with effortless New York style.
YOU MIGHT ALSO LIKE