$290
Is this Coach authentic?
Yes - we guarantee this Coach item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Coach item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Coach |
| SKU: | 12568330 |
| MPN: | F34408 |
| Model: | coach swagger 33 |
| Handle/Strap Color: | Green |
| Hardware Color: | Gold |
| Exterior Color: | Green |
| Lining Color: | Green |
| Bag Width: | 6 in |
| Size: | Large |
| Shape: | Rectangular |
| Closure: | Zip |
| Occasion: | Business Casual Travel Wedding Workwear Formal |
| Handle Drop: | 4.5in |
| Accents: | Turnlock |
| Accessories: | Bag Charm Detachable Strap Original Dust Bag |
| Department: | Women |
| Style: | Satchel/Top Handle Bag |
| Features: | Adjustable Strap Bottom Studs Inner Pockets Lined Structured |
| Pattern: | Solid |
| Handle Style: | Double Handles |
| Lining Material: | Fabric |
| Exterior Material: | Leather |
| Theme: | Classic Retro Minimalist Bold & Vibrant Spring Summer Elegant |
| Strap Drop: | 19in |
| Handle/Strap Material: | Leather |
ABOUT
Coach bag - coach swagger 33 - swagger - F34408 - Handle/Strap: Green, Hardware: Gold, Exterior: Green
Bags by Coach
Coach is a leading design house of modern luxury accessories and lifestyle collections, with a long-standing reputation built on quality craftsmanship. Defined by a free-spirited, all-American attitude, the brand approaches design with a modern vision, reimagining luxury for today with an authenticity and innovation that is uniquely Coach. All over the world, the Coach name is synonymous with effortless New York style.
YOU MIGHT ALSO LIKE