$671
Is this Coach authentic?
Yes - we guarantee this Coach item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Coach item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Coach |
| SKU: | 12567168 |
| MPN: | 4720 B4M2 |
| UPC: | 0193971959245 |
| Model: | BAG |
| Handle/Strap Color: | Gold |
| Lining Color: | Red |
| Exterior Color: | Black |
| Bag Width: | 14 in |
| Size: | Small |
| Country of Origin: | Unknown |
| Pattern: | BLACK mickey mouse |
| Accessories: | Bag Charm |
| Shape: | Rectangle |
| Strap Drop: | 23 |
| Fabric Type: | leather |
| Finish: | Pebbled |
| Bag Height: | 4 in |
| Character: | Mickey Mouse |
| Closure: | Push Lock |
| Occasion: | Travel Wedding Party/Cocktail Casual Formal Workwear Business |
| Handle Style: | Top Handle |
| Lining Material: | Leather |
| Bag Depth: | 5 in |
| Exterior Material: | Leather |
| Accents: | Strap Accent |
| Department: | Women |
| Hardware Material: | Brass |
| Style: | Crossbody |
| Theme: | Designer Rock Classic Metal |
| Features: | Cross-Body Strap Inner Pockets Outer Pockets Detachable Strap Organizer Lightweight Inner Dividers Bag Charm Chain Strap Adjustable Strap Convertible Limited Edition Pockets Certificate of Authenticity |
| Product Line: | Coach Mickey |
ABOUT
Coach bag - BAG - BAG - 4720 B4M2 - Handle/Strap: Gold, Lining: Red, Exterior: Black (UPC: 0193971959245)
Bags by Coach
Coach is a leading design house of modern luxury accessories and lifestyle collections, with a long-standing reputation built on quality craftsmanship. Defined by a free-spirited, all-American attitude, the brand approaches design with a modern vision, reimagining luxury for today with an authenticity and innovation that is uniquely Coach. All over the world, the Coach name is synonymous with effortless New York style.
YOU MIGHT ALSO LIKE