$322
Is this Coach authentic?
Yes - we guarantee this Coach item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Coach item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Coach |
| SKU: | 12566070 |
| MPN: | C0805-B4S8Y |
| UPC: | 0195031109881 |
| Model: | C0805 Hutton |
| Exterior Color: | Pink |
| Size: | Small |
| Bag Width: | 8.5" |
| Country of Origin: | Unknown |
| Bag Height: | 6 .5" |
| Product Line: | Coach X Colorblock |
| Pattern: | Colorblock |
| Hardware Material: | Gold Tone |
| Bag Depth: | 2.33 in |
| Department: | Women |
| Closure: | Buckle |
| Handle Style: | Shoulder Strap |
| Lining Material: | Leather Fabric |
| Style: | Shoulder Bag |
| Features: | Cross-Body Strap |
| Exterior Material: | Leather |
ABOUT
Coach bag - C0805 Hutton - Hutton - C0805-B4S8Y - Exterior: Pink (UPC: 0195031109881)
Bags by Coach
Coach is a leading design house of modern luxury accessories and lifestyle collections, with a long-standing reputation built on quality craftsmanship. Defined by a free-spirited, all-American attitude, the brand approaches design with a modern vision, reimagining luxury for today with an authenticity and innovation that is uniquely Coach. All over the world, the Coach name is synonymous with effortless New York style.