$310
Is this Coach authentic?
Yes - we guarantee this Coach item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Coach item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Coach |
| SKU: | 12565654 |
| MPN: | CN686 |
| UPC: | 196395101177 |
| Model: | CN686 |
| Handle/Strap Color: | Rouge |
| Hardware Color: | Gold |
| Exterior Color: | Brown/Rouge |
| Bag Width: | 10 1/4" (L) |
| Size: | Medium |
| Closure: | Zipper |
| Occasion: | Business Casual Travel Workwear |
| Handle Drop: | 8” |
| Bag Depth: | 4 1/4" (W) |
| Accents: | Pinmount Logo |
| Accessories: | Bag Charm Detachable Strap |
| Department: | Women |
| Style: | Shoulder Bag Crossbody Purse |
| Features: | Interior Multifunctional Pocket Adjustable Detachable For Shoulder Or Crossbody Wear Fabric Lining |
| Pattern: | Signature C with Horse and Sleigh |
| Bag Height: | 7" (H) |
| Handle Style: | Top Handle |
| Lining Material: | Fabric |
| Exterior Material: | Leather Signature Canvas |
| Strap Drop: | Adjustable 21 3/4” |
| Theme: | Classic |
| Handle/Strap Material: | Leather |
| Product Line: | Coach Outlet |
ABOUT
Coach bag - CN686 - Handle/Strap: Rouge, Hardware: Gold, Exterior: Brown/Rouge (UPC: 196395101177)
Bags by Coach
Coach is a leading design house of modern luxury accessories and lifestyle collections, with a long-standing reputation built on quality craftsmanship. Defined by a free-spirited, all-American attitude, the brand approaches design with a modern vision, reimagining luxury for today with an authenticity and innovation that is uniquely Coach. All over the world, the Coach name is synonymous with effortless New York style.