$301
Is this Coach authentic?
Yes - we guarantee this Coach item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Coach item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Coach |
| SKU: | 12544334 |
| Model: | Kaffe Fassett Floral |
| Hardware Color: | Gold |
| Exterior Color: | Brown Multi |
| Lining Color: | Brown |
| Bag Width: | 13 in |
| Size: | Large |
| Pattern: | Floral |
| Bag Height: | 11.5 in |
| Lining Material: | Leather |
| Bag Depth: | 6.5 in |
| Exterior Material: | Leather Coated Canvas |
| Department: | Women |
| Style: | Tote |
| Theme: | Classic |
| Handle/Strap Material: | Leather PVC |
| Product Line: | Coach Convertible Hobo |
ABOUT
Coach bag - Kaffe Fassett Floral - Kaffe Fassett Floral - Hardware: Gold, Exterior: Brown Multi, Lining: Brown
Bags by Coach
Coach is a leading design house of modern luxury accessories and lifestyle collections, with a long-standing reputation built on quality craftsmanship. Defined by a free-spirited, all-American attitude, the brand approaches design with a modern vision, reimagining luxury for today with an authenticity and innovation that is uniquely Coach. All over the world, the Coach name is synonymous with effortless New York style.