$509
Is this Coach authentic?
Yes - we guarantee this Coach item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Coach item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Coach |
| SKU: | 12543862 |
| Model: | Coach Lillie Signature |
| Lining Color: | Beige |
| Exterior Color: | pink/khaki |
| Hardware Color: | Gold |
| Bag Width: | 12 3/4" |
| Width: | 12 3/4 |
| Character: | Lilli |
| Accents: | Zipper |
| Handle/Strap Material: | Leather/coated canvas |
| Depth: | 5 1/4" |
| Department: | Women |
| Style: | Crossbody |
| Height: | 8 3/4 " |
| Bag Height: | 8 3/4 |
| Product Line: | Coach Colorblock |
| Theme: | Designer |
| Pattern: | signature |
| Features: | Signature |
| Exterior Material: | coated canvas Leather |
| Closure: | Zip |
| Bag Depth: | 5 1/4" |
| Material: | coated canvas/leather |
ABOUT
Coach bag - Coach Lillie Signature - Lillie Signature - handbag+wallet, Lining: Beige, Exterior: pink/khaki
Bags by Coach
Coach is a leading design house of modern luxury accessories and lifestyle collections, with a long-standing reputation built on quality craftsmanship. Defined by a free-spirited, all-American attitude, the brand approaches design with a modern vision, reimagining luxury for today with an authenticity and innovation that is uniquely Coach. All over the world, the Coach name is synonymous with effortless New York style.