$361
Is this Chopard authentic?
Yes - we guarantee this Chopard item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Chopard item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Chopard |
| SKU: | 12543175 |
| MPN: | VCH 322S 01GQ |
| UPC: | 190605373873 |
| Frame Color: | Brown Havana Lilac |
| Bridge Width: | 16 mm |
| Lens Socket Width: | 55 mm |
| Temple Length: | 135 mm |
| Department: | Women |
| Frame Material: | Acetate |
| Style: | Cat Eye |
| Type: | Eyeglasses |
| Country of Origin: | Italy |
ABOUT
Chopard eyeglasses - VCH 322S 01GQ - VCH - Frame: Brown Havana Lilac (UPC: 190605373873)
Eyeglasses by Chopard
Chopard operates as a Swiss manufacturer together with its retail business focused on producing luxury watches and jewelry and accessories. The leading position of Chopard in the Swiss luxury watch and jewelry market results from its creative approach and advanced technology and expert artisan skills.
YOU MIGHT ALSO LIKE