$140
Is this Ralph Lauren authentic?
Yes - we guarantee this Ralph Lauren item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Ralph Lauren item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Ralph Lauren |
| SKU: | 12541748 |
| Model: | Rebecca Minkoff Jean Mac |
| Lining Color: | Black |
| Handle/Strap Color: | Black |
| Hardware Color: | Gold |
| Size: | Small |
| Bag Width: | 8.5 in |
| Features: | Adjustable Strap |
| Department: | Women |
| Pattern: | Patchwork |
| Exterior Material: | Leather |
| Lining Material: | Fabric |
| Bag Height: | 7.5 in |
| Occasion: | Business Casual Travel |
| Vintage: | Yes |
| Accessories: | Original Dust Bag |
| Product Line: | Lauren Ralph Lauren |
| Accents: | Whipstitch |
| Character: | Patchwork |
| Handle/Strap Material: | Leather |
| Finish: | Stamped/Embossed |
| Bag Depth: | 4.5 in |
| Style: | Crossbody |
| Closure: | Drawstring |
| Theme: | Classic |
ABOUT
Ralph Lauren bag - Rebecca Minkoff Jean Mac - Rebecca Minkoff Jean Mac - Exterior: Multicolor, Lining: Black, Handle/Strap: Black
Bags by Ralph Lauren
Ralph Lauren Corporation is an American fashion company producing products ranging from the mid-range to the luxury segments. They are known for the clothing, marketing and distribution of products in four categories: apparel, home, accessories, and fragrances.