$391
Is this Coach authentic?
Yes - we guarantee this Coach item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Coach item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Coach |
| SKU: | 12537556 |
| UPC: | 195031375866 |
| Handle/Strap Color: | Gold |
| Hardware Color: | Gold |
| Exterior Color: | beige |
| Main Color: | Turquoise |
| Lining Color: | Beige Multi |
| Bag Width: | 4.75 in |
| Size: | Small |
| Country of Origin: | Unknown |
| Shape: | Rectangle |
| Closure: | Zip |
| Occasion: | Casual |
| Handle Drop: | 6.75 in |
| Condition: | New With Tags |
| Bag Depth: | 2.5 in |
| Accents: | Zipper |
| Accessories: | Detachable Strap |
| Department: | Women |
| Style: | shoulder handbag |
| Features: | Certificate of Authenticity |
| Finish: | Quilted |
| Pattern: | floral |
| Character: | Purse |
| Bag Height: | 7.75 in |
| Handle Style: | Shoulder Strap |
| Exterior Material: | Leather |
| Hardware Material: | Brass |
| Theme: | Designer |
| Handle/Strap Material: | Metal |
| Product Line: | Handbag |
ABOUT
Coach bag - Handle/Strap: Gold, Hardware: Gold, Exterior: beige (UPC: 195031375866)
Bags by Coach
Coach is a leading design house of modern luxury accessories and lifestyle collections, with a long-standing reputation built on quality craftsmanship. Defined by a free-spirited, all-American attitude, the brand approaches design with a modern vision, reimagining luxury for today with an authenticity and innovation that is uniquely Coach. All over the world, the Coach name is synonymous with effortless New York style.