$149
Is this Lancôme authentic?
Yes - we guarantee this Lancôme item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Lancôme item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Lancôme |
| SKU: | 12517618 |
| UPC: | 3614273927321 |
| metric size: | 100 ml |
| Fragrance Name: | Idole Now |
| Type: | Eau De Parfum Florale Spray 3.4 oz |
| Volume: | 3.4 oz |
| Gender: | Women |
ABOUT
Lancôme perfume (UPC: 3614273927321)
Perfumes by Lancôme
For over 80 years, Lanc?me has epitomized beauty, with a French accent. The world`s leading luxury beauty brand started with one man, but quickly grew to a thousand boutiques around France.