$488
Is this Tory Burch authentic?
Yes - we guarantee this Tory Burch item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Tory Burch item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Tory Burch |
| SKU: | 12512600 |
| Model: | Tory Fleming |
| Handle/Strap Color: | Gold |
| Hardware Color: | Gold Pink |
| Exterior Color: | Pink |
| Lining Color: | Pink |
| Bag Width: | 9 in |
| Size: | Medium |
| Shape: | Rectangle |
| Closure: | Magnetic |
| Occasion: | Shoulder Bag |
| Bag Depth: | 3.25 in |
| Accents: | Zipper |
| Personalize: | No |
| Accessories: | Original Dust Bag |
| Department: | Women |
| Style: | Shoulder Bag |
| Finish: | Quilted |
| Pattern: | Solid |
| Character: | Tori |
| Bag Height: | 7.5 in |
| Handle Style: | Shoulder Strap |
| Lining Material: | Leather |
| Exterior Material: | Leather |
| Hardware Material: | Gold-Plated |
| Theme: | Designer |
| Strap Drop: | 12.25 in |
| Handle/Strap Material: | Leather |
| Product Line: | Tory Burch Fleming |
ABOUT
Tory Burch bag - Tory Fleming - Tory Fleming - Handle/Strap: Gold, Hardware: Gold, Pink, Exterior: Pink
Bags by Tory Burch
Tory Burch is an American fashion designer, businesswoman and philanthropist. She is the Executive Chairman and Chief Creative Officer of her own brand.