$298
Is this Marc Jacobs authentic?
Yes - we guarantee this Marc Jacobs item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Marc Jacobs item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Marc Jacobs |
| SKU: | 12503529 |
| UPC: | 883936075782 |
| Model: | Marc Jacobs Playback |
| Handle/Strap Color: | Silver |
| Hardware Color: | Silver |
| Exterior Color: | Blue |
| Main Color: | Turq N |
| Lining Color: | Black |
| Bag Width: | 9.5" |
| Size: | Small |
| Bag Length: | 9.5" |
| Shape: | Rectangle |
| Closure: | Magnetic Snap Flap |
| Occasion: | Casual |
| Handle Drop: | 17" |
| Bag Depth: | 1" |
| Fabric Type: | leather |
| Accents: | Logo Quilted |
| Personalize: | No |
| Accessories: | Original Dust Bag Detachable Strap |
| Department: | Women |
| Unit Type: | Unit |
| Style: | Clutch |
| Features: | Convertible |
| Unit Quantity: | 1 |
| Finish: | Pebbled |
| Pattern: | Solid |
| Bag Height: | 7" |
| Character: | Bill |
| Handle Style: | Crossbody Strap |
| Lining Material: | Cotton Fabric |
| Exterior Material: | Leather |
| Hardware Material: | Brass |
| Strap Drop: | 17" |
| Theme: | Holiday Designer |
| Handle/Strap Material: | Metal |
| Product Line: | Marc Jacobs Snapshot |
ABOUT
Marc Jacobs bag - Marc Jacobs Playback - Playback - Handle/Strap: Silver, Hardware: Silver, Exterior: Blue (UPC: 883936075782)
Bags by Marc Jacobs
Marc Jacobs is a prestigious fashion brand known for its innovative designs and playful aesthetic. Renowned for its eclectic collections, Marc Jacobs offers a range of clothing, handbags, and accessories that blend sophistication with creativity. With Marc Jacobs, you can embrace unique styles that make a bold statement and reflect your individuality in the world of fashion.