$422
Is this Marc Jacobs authentic?
Yes - we guarantee this Marc Jacobs item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Marc Jacobs item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Marc Jacobs |
| SKU: | 12486548 |
| UPC: | 883936830084 |
| Model: | Marc Jacobs Playback |
| Handle/Strap Color: | Green |
| Hardware Color: | Gold |
| Exterior Color: | Wild mushroom |
| Lining Color: | Multicolor |
| Bag Width: | 14" |
| Size: | Medium |
| Bag Length: | 14" |
| Shape: | Rectangle |
| Closure: | Turn Lock |
| Occasion: | Casual Crossbody |
| Handle Drop: | 19" |
| Bag Depth: | 2.5" |
| Fabric Type: | cotton |
| Accents: | Logo |
| Personalize: | No |
| Accessories: | Lock Detachable Strap |
| Department: | Women |
| Unit Type: | Unit |
| Style: | Crossbody |
| Features: | Adjustable Strap |
| Unit Quantity: | 1 |
| Finish: | Matte |
| Pattern: | Solid |
| Bag Height: | 13" |
| Character: | Bill |
| Handle Style: | Crossbody Strap |
| Lining Material: | Fabric |
| Exterior Material: | Leather |
| Hardware Material: | Gold-Plated |
| Theme: | Classic Designer |
| Strap Drop: | 19" |
| Handle/Strap Material: | Leather |
| Character Family: | Charmed |
| Product Line: | Marc Jacobs Natasha |
ABOUT
Marc Jacobs bag - Marc Jacobs Playback - Playback - Handle/Strap: Green, Hardware: Gold, Exterior: Wild mushroom (UPC: 883936830084)
Bags by Marc Jacobs
Marc Jacobs is a prestigious fashion brand known for its innovative designs and playful aesthetic. Renowned for its eclectic collections, Marc Jacobs offers a range of clothing, handbags, and accessories that blend sophistication with creativity. With Marc Jacobs, you can embrace unique styles that make a bold statement and reflect your individuality in the world of fashion.