$384
Is this Coach authentic?
Yes - we guarantee this Coach item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Coach item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Coach |
| SKU: | 12478476 |
| UPC: | 195031484841 |
| Model: | Coach Lillie Carryall |
| Handle/Strap Color: | Yellow |
| Hardware Color: | Gold |
| Lining Color: | Yellow |
| Exterior Color: | Yellow |
| Bag Width: | 4 1/4" |
| Size: | Mini |
| Bag Length: | 10 1/4" |
| Pattern: | Floral |
| Character: | Lilli |
| Closure: | Snap Zip |
| Bag Height: | 6 3/4" |
| Occasion: | Casual Formal Party/Cocktail Wedding |
| Handle Style: | Double Handles |
| Lining Material: | Canvas |
| Exterior Material: | Leather |
| Accents: | Mystical Floral Print |
| Department: | Women |
| Hardware Material: | Gold-Plated |
| Style: | Crossbody |
| Theme: | Mystical Floral Print |
| Handle/Strap Material: | Leather |
| Product Line: | Coach Outlet |
ABOUT
Coach bag - Coach Lillie Carryall - Lillie Carryall - Handle/Strap: Yellow, Hardware: Gold, Lining: Yellow (UPC: 195031484841)
Bags by Coach
Coach is a leading design house of modern luxury accessories and lifestyle collections, with a long-standing reputation built on quality craftsmanship. Defined by a free-spirited, all-American attitude, the brand approaches design with a modern vision, reimagining luxury for today with an authenticity and innovation that is uniquely Coach. All over the world, the Coach name is synonymous with effortless New York style.