$406
Is this Tory Burch authentic?
Yes - we guarantee this Tory Burch item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Tory Burch item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Tory Burch |
| SKU: | 12466494 |
| UPC: | 192485413731 |
| Model: | Tory McGraw |
| Handle/Strap Color: | Brown |
| Hardware Color: | Gold |
| Exterior Color: | RED/NEW CREAM |
| Lining Color: | Brown |
| Bag Width: | 23.2" |
| Size: | Large |
| Pattern: | Colorblock |
| Closure: | Open |
| Bag Height: | 13.4" |
| Handle Style: | Double Handles |
| Handle Drop: | 20.5" |
| Lining Material: | Fabric |
| Exterior Material: | Leather |
| Accessories: | Original Dust Bag Pouch |
| Department: | Women |
| Style: | Tote |
| Theme: | Colorful |
| Finish: | Pebbled |
| Handle/Strap Material: | Leather |
ABOUT
Tory Burch bag - Tory McGraw - Tory McGraw - Handle/Strap: Brown, Hardware: Gold, Exterior: RED/NEW CREAM (UPC: 192485413731)
Bags by Tory Burch
Tory Burch is an American fashion designer, businesswoman and philanthropist. She is the Executive Chairman and Chief Creative Officer of her own brand.