$346
Is this Tory Burch authentic?
Yes - we guarantee this Tory Burch item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Tory Burch item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Tory Burch |
| SKU: | 12466147 |
| Model: | Tory Blake |
| Handle/Strap Color: | Black |
| Hardware Color: | Gold |
| Exterior Color: | Pebble |
| Lining Color: | Black |
| Bag Width: | 10 in |
| Size: | Small |
| Shape: | Square |
| Closure: | Snap Zip |
| Occasion: | Casual |
| Bag Depth: | 5 in |
| Accents: | Strap Accent Zipper |
| Vintage: | Yes |
| Accessories: | Brand Card Detachable Strap |
| Department: | Women |
| Style: | Crossbody |
| Features: | Adjustable Strap Cross-Body Strap Inner Pockets |
| Finish: | Pebbled |
| Pattern: | Logo |
| Character: | Pebbles Tori |
| Bag Height: | 8 in |
| Handle Style: | Crossbody Strap |
| Lining Material: | Leather |
| Exterior Material: | Leather |
| Customized: | Additional Unbranded Strap |
| Hardware Material: | Stainless Steel |
| Theme: | Classic |
| Handle/Strap Material: | Leather |
| Product Line: | TORY BURCH BLAKE |
ABOUT
Tory Burch bag - Tory Blake - Tory Blake - FASHION: BLACK, Handle/Strap: Black, Hardware: Gold
Bags by Tory Burch
Tory Burch is an American fashion designer, businesswoman and philanthropist. She is the Executive Chairman and Chief Creative Officer of her own brand.