$379
Is this Tory Burch authentic?
Yes - we guarantee this Tory Burch item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Tory Burch item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Tory Burch |
| SKU: | 12465467 |
| UPC: | 190041113316 |
| Model: | Tory Burch Bryant Quilted 2-Way |
| Lining Color: | Brown |
| Exterior Color: | Brown |
| Hardware Color: | Gold |
| Handle/Strap Color: | Brown |
| Size: | Large |
| Bag Width: | 12 in |
| Character: | Tori |
| Handle/Strap Material: | Leather |
| Department: | Women |
| Style: | Crossbody |
| Bag Height: | 8 in |
| Product Line: | Tory Burch Fleming |
| Theme: | Designer |
| Pattern: | Quilted |
| Exterior Material: | Leather |
| Finish: | Quilted |
| Closure: | Tab |
| Hardware Material: | Leather |
| Bag Depth: | 4 in |
| Lining Material: | Nylon |
ABOUT
Tory Burch bag - Tory Burch Bryant Quilted 2-Way - Lining: Brown, Exterior: Brown, Hardware: Gold (UPC: 190041113316)
Bags by Tory Burch
Tory Burch is an American fashion designer, businesswoman and philanthropist. She is the Executive Chairman and Chief Creative Officer of her own brand.