$124
Is this Ralph Lauren authentic?
Yes - we guarantee this Ralph Lauren item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Ralph Lauren item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Ralph Lauren |
| SKU: | 12458744 |
| Handle/Strap Color: | Pink |
| Exterior Color: | Pink |
| Lining Color: | Pink |
| Bag Width: | 12 in |
| Size: | Large |
| Shape: | Rectangle |
| Closure: | Zip |
| Occasion: | Travel Casual |
| Bag Depth: | 6 in |
| Personalize: | No |
| Department: | Women |
| Style: | Backpack |
| Features: | Inner Pockets Lightweight Outer Pockets Adjustable Strap |
| Pattern: | Solid |
| Bag Height: | 18 in |
| Handle Style: | Double Handles |
| Lining Material: | Fabric |
| Exterior Material: | Canvas |
| Theme: | Classic Designer |
| Handle/Strap Material: | Elastodiene Cotton |
| Product Line: | Ralph Lauren Polo Sport |
ABOUT
Ralph Lauren bag - Handle/Strap: Pink, Exterior: Pink, Lining: Pink
Bags by Ralph Lauren
Ralph Lauren Corporation is an American fashion company producing products ranging from the mid-range to the luxury segments. They are known for the clothing, marketing and distribution of products in four categories: apparel, home, accessories, and fragrances.