$135
Is this Ralph Lauren authentic?
Yes - we guarantee this Ralph Lauren item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Ralph Lauren item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Ralph Lauren |
| SKU: | 12457821 |
| UPC: | 888188310216 |
| Model: | LAUREN RALPH LAUREN Truffle Berwick |
| Handle/Strap Color: | Brown |
| Hardware Color: | Silver |
| Exterior Color: | Truffle Brown |
| Lining Color: | Brown |
| Bag Width: | 14 in |
| Size: | Large |
| Bag Length: | 14" |
| Shape: | hobo |
| Closure: | Zipper |
| Bag Depth: | 5 in |
| Department: | Women |
| Style: | Hobo |
| Features: | Audio Pocket Inner Pockets Lined Mobile Phone Pocket Outer Pockets |
| Pattern: | Mixed Leathers |
| Character: | lauren |
| Bag Height: | 12" |
| Handle Style: | Shoulder Strap |
| Exterior Material: | Leather |
| Theme: | Designer |
| Strap Drop: | 7" |
| Handle/Strap Material: | Leather |
| Product Line: | lauren |
ABOUT
Ralph Lauren bag - LAUREN RALPH LAUREN Truffle Berwick - Handle/Strap: Brown, Hardware: Silver, Exterior: Truffle Brown (UPC: 888188310216)
Bags by Ralph Lauren
Ralph Lauren Corporation is an American fashion company producing products ranging from the mid-range to the luxury segments. They are known for the clothing, marketing and distribution of products in four categories: apparel, home, accessories, and fragrances.