$320
Is this Coach authentic?
Yes - we guarantee this Coach item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Coach item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Coach |
| SKU: | 12455876 |
| MPN: | C4678 |
| UPC: | 195031266874 |
| Model: | Coach lunchbox quilted leather crossbody |
| Exterior Color: | Green |
| Lining Color: | Green |
| Handle/Strap Color: | Yellow |
| Hardware Color: | Gold |
| Bag Width: | 6.75 in |
| Size: | Small |
| Unit Quantity: | 1 |
| Shape: | Semi-Circle |
| Bag Depth: | 2.5 in |
| Department: | Women |
| Accents: | Zipper |
| Theme: | small shoulder bag compact handbag coach crossbody Coach shoulder bag coach purse classic bag pale lime bag puffy quilted ba lunchbox bag top handle bag coach c4678 leather crossbody |
| Handle Drop: | 1.75 in |
| Finish: | Quilted |
| Hardware Material: | Metal |
| Bag Height: | 5.25 in |
| Handle Style: | Top Handle |
| Fabric Type: | leather |
| Occasion: | Business Party/Cocktail Casual Travel Wedding |
| Strap Drop: | 21.5 in |
| Lining Material: | Leather |
| Unit Type: | Unit |
| Exterior Material: | Leather |
| Closure: | turnlock Zip |
| Country of Origin: | Vietnam |
| Pattern: | quilted |
| Features: | Convertible Inner Pockets Lightweight Adjustable Strap Certificate of Authenticity Cross-Body Strap Outer Pockets |
| Style: | Crossbody |
| Handle/Strap Material: | Metal |
| Accessories: | Brand Card Bag Charm Detachable Strap |
ABOUT
Coach bag - Coach lunchbox quilted leather crossbody - C4678 - Exterior: Green, Lining: Green, Handle/Strap: Yellow (UPC: 195031266874)
Bags by Coach
Coach is a leading design house of modern luxury accessories and lifestyle collections, with a long-standing reputation built on quality craftsmanship. Defined by a free-spirited, all-American attitude, the brand approaches design with a modern vision, reimagining luxury for today with an authenticity and innovation that is uniquely Coach. All over the world, the Coach name is synonymous with effortless New York style.