SALE: $1174 $1195
Is this Dolce & Gabbana authentic?
Yes - we guarantee this Dolce & Gabbana item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Dolce & Gabbana item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Dolce & Gabbana |
| SKU: | 12453569 |
| Model: | Dolce & Gabbana Miss Curly |
| Handle/Strap Color: | Pink |
| Hardware Color: | Silver |
| Exterior Color: | Pink |
| Lining Color: | Beige |
| Bag Width: | 11 in |
| Size: | Small |
| Shape: | Rectangle |
| Closure: | Snap |
| Bag Depth: | 3 in |
| Personalize: | No |
| Accessories: | Original Dust Bag |
| Department: | Women |
| Style: | Handbag |
| Features: | Chain Strap Credit Card |
| Pattern: | Solid |
| Bag Height: | 7 in |
| Handle Style: | Shoulder Strap |
| Lining Material: | Fabric Leather |
| Exterior Material: | Leather |
| Hardware Material: | Stainless Steel |
| Country of Origin: | Italy |
| Handle/Strap Material: | Leather Chain |
| Product Line: | Dolce & Gabbana Miss Curly |
ABOUT
Dolce & Gabbana bag - Dolce & Gabbana Miss Curly - Handle/Strap: Pink, Hardware: Silver, Exterior: Pink
Bags by Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana stands as an elite fashion brand which distinguishes itself through its powerful designs and sophisticated Italian manufacturing techniques. Dolce & Gabbana distinguishes itself through its dynamic patterns and elaborate design elements to deliver clothing items and accessories and perfumes that express Italian fashion and elegance. The high-fashion items from Dolce & Gabbana allow you to make a statement in any situation because they exude glamour and individuality.