$180
Is this Ralph Lauren authentic?
Yes - we guarantee this Ralph Lauren item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Ralph Lauren item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Ralph Lauren |
| SKU: | 12451706 |
| MPN: | 431195930004 |
| Model: | 431195930004 |
| Exterior Color: | Black/White |
| Size: | Medium |
| Bag Length: | 15" |
| Department: | Women |
| Strap Drop: | 7.5" |
| Exterior Material: | Synthetic Material |
| Bag Height: | 8.5" |
| Bag Depth: | 5.5" |
| Style: | Totes & Shoppers |
ABOUT
Ralph Lauren bag - 431195930004 - Exterior: Black/White
Bags by Ralph Lauren
Ralph Lauren Corporation is an American fashion company producing products ranging from the mid-range to the luxury segments. They are known for the clothing, marketing and distribution of products in four categories: apparel, home, accessories, and fragrances.