$120
Is this Ralph Lauren authentic?
Yes - we guarantee this Ralph Lauren item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Ralph Lauren item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Ralph Lauren |
| SKU: | 12450694 |
| MPN: | 431617316003 |
| UPC: | 888188298101 |
| Model: | 431617316003 |
| Exterior Color: | Red |
| Bag Width: | 8 in |
| Size: | Small |
| Bag Length: | 8" |
| Bag Height: | 8" |
| Closure: | Zip |
| Bag Depth: | 1" |
| Exterior Material: | Leather |
| Department: | Women |
| Style: | Messenger & Cross Body |
| Strap Drop: | 27" max |
ABOUT
Ralph Lauren bag - 431617316003 - Exterior: Red (UPC: 888188298101)
Bags by Ralph Lauren
Ralph Lauren Corporation is an American fashion company producing products ranging from the mid-range to the luxury segments. They are known for the clothing, marketing and distribution of products in four categories: apparel, home, accessories, and fragrances.