$598
Is this Ralph Lauren authentic?
Yes - we guarantee this Ralph Lauren item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Ralph Lauren item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Ralph Lauren |
| SKU: | 12450629 |
| MPN: | 431184838K5D |
| UPC: | 0883820582686 |
| Model: | Ralph Lanesborough |
| Handle/Strap Color: | Brown |
| Hardware Color: | Gold |
| Exterior Color: | Brown |
| Lining Color: | Beige |
| Bag Width: | 12 in |
| Size: | Medium |
| Shape: | Rectangle |
| Closure: | Zip |
| Occasion: | Business Casual |
| Bag Depth: | 6 in |
| Accents: | Strap Accent Zipper |
| Accessories: | Bag Charm Key Holder |
| Department: | Women |
| Style: | Top Handle Bag |
| Features: | Inner Pocket Inner Pockets |
| Finish: | Pebbled |
| Pattern: | Solid |
| Bag Height: | 9 in |
| Handle Style: | Double Handles |
| Lining Material: | Fabric |
| Exterior Material: | Leather Cow Leather |
| Hardware Material: | Brass |
| Theme: | Classic Designer City Alligator Leather Luxury 90s Animals Bohemian College Preppy Retro USA University |
| Handle/Strap Material: | Leather |
| Product Line: | LRL Lanesborough Shopper |
ABOUT
Ralph Lauren bag - Ralph Lanesborough - Ralph Lanesborough - 431184838K5D - Handle/Strap: Brown, Hardware: Gold, Exterior: Brown (UPC: 0883820582686)
Bags by Ralph Lauren
Ralph Lauren Corporation is an American fashion company producing products ranging from the mid-range to the luxury segments. They are known for the clothing, marketing and distribution of products in four categories: apparel, home, accessories, and fragrances.