$509
Is this Tory Burch authentic?
Yes - we guarantee this Tory Burch item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Tory Burch item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Tory Burch |
| SKU: | 12445506 |
| MPN: | 148243 |
| Model: | tb |
| Hardware Color: | Pink |
| Exterior Color: | Beige |
| Lining Color: | Beige |
| Bag Width: | 11 in |
| Size: | Small |
| Shape: | Rectangle |
| Closure: | Zip |
| Occasion: | Business Casual Formal Party/Cocktail Travel Wedding Workwear |
| Bag Depth: | 2.5" |
| Personalize: | No |
| Department: | Women |
| Style: | Shoulder Bag |
| Features: | Adjustable Strap Inner Pockets |
| Finish: | Quilted |
| Character: | Tori |
| Bag Height: | 6 in |
| Lining Material: | Fabric |
| Exterior Material: | Leather |
| Theme: | Classic Designer |
| Handle/Strap Material: | Leather |
| Product Line: | willa |
ABOUT
Tory Burch bag - tb - 148243 - Handle/Strap: Pink, Hardware: Pink, Exterior: Beige
Bags by Tory Burch
Tory Burch is an American fashion designer, businesswoman and philanthropist. She is the Executive Chairman and Chief Creative Officer of her own brand.