$230
Is this Coach authentic?
Yes - we guarantee this Coach item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Coach item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Coach |
| SKU: | 12442222 |
| MPN: | CV921 |
| Model: | Graham |
| Color: | Charcoal Black |
| Bag Width: | 9" |
| Size: | Small |
| Pattern: | Signature C |
| Closure: | Zip |
| Bag Height: | 6" |
| Occasion: | Casual Travel Business |
| Handle Style: | Crossbody Strap |
| Lining Material: | Fabric |
| Material: | Canvas Leather |
| Bag Depth: | 2.75" |
| Fabric Type: | Canvas |
| Department: | Men |
| Style: | Crossbody |
| Theme: | Designer |
| Features: | Adjustable Strap |
| Handle/Strap Material: | Leather |
ABOUT
Coach bag - Graham - Graham - CV921 - Charcoal Black
Bags by Coach
Coach is a leading design house of modern luxury accessories and lifestyle collections, with a long-standing reputation built on quality craftsmanship. Defined by a free-spirited, all-American attitude, the brand approaches design with a modern vision, reimagining luxury for today with an authenticity and innovation that is uniquely Coach. All over the world, the Coach name is synonymous with effortless New York style.