$338
Is this Coach authentic?
Yes - we guarantee this Coach item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Coach item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Coach |
| SKU: | 12400884 |
| MPN: | CB603 |
| Model: | Coach Nolita |
| Handle/Strap Color: | Pink |
| Hardware Color: | Gold |
| Exterior Color: | Light Khaki Mulit |
| Lining Color: | Beige |
| Bag Width: | 2 in |
| Size: | Small |
| Shape: | Rectangle |
| Closure: | Zip |
| Occasion: | Casual Travel Party/Cocktail Wedding Formal Workwear Business |
| Handle Drop: | 6 in |
| Bag Depth: | 4 in |
| Accents: | Strap Accent Zipper |
| Accessories: | Brand Card Maintenance Card Wristlet Bag Charm Detachable Strap Luggage Tag |
| Department: | Women |
| Style: | Clutch |
| Features: | Pockets Lined Inner Pockets Adjustable Strap Lightweight Credit Card |
| Finish: | Coated |
| Pattern: | Strawberry |
| Bag Height: | 4 in |
| Character: | Nolita |
| Lining Material: | Fabric Canvas Leather |
| Exterior Material: | Canvas Leather |
| Hardware Material: | Nickel |
| Strap Drop: | 6 in |
| Theme: | Colorful Designer Classic |
| Handle/Strap Material: | Canvas Leather |
| Product Line: | Coach Outlet |
ABOUT
Coach bag - Coach Nolita - Nolita - CB603 - Handle/Strap: Pink, Hardware: Gold, Exterior: Light Khaki Mulit
Bags by Coach
Coach is a leading design house of modern luxury accessories and lifestyle collections, with a long-standing reputation built on quality craftsmanship. Defined by a free-spirited, all-American attitude, the brand approaches design with a modern vision, reimagining luxury for today with an authenticity and innovation that is uniquely Coach. All over the world, the Coach name is synonymous with effortless New York style.
YOU MIGHT ALSO LIKE