$222
Is this Tory Burch authentic?
Yes - we guarantee this Tory Burch item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Tory Burch item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Tory Burch |
| SKU: | 12314273 |
| UPC: | 190041005291 |
| Color: | Blue |
| Size: | Small |
| Handbag Size: | Small |
| Bag Width: | 19 cm |
| Features: | Adjustable Strap |
| Department: | Women |
| Strap Drop: | 53 cm |
| Pattern: | Solid |
| Bag Height: | 12 cm |
| Material: | Leather |
| Product Line: | Tory Burch Robinson |
| Outer Material: | Leather |
| Character: | Tori |
| Main Colour: | Morning Sky Light Blue |
| Bag Depth: | 3.5 cm |
| Style: | Messenger & Cross Body |
| Feature: | Adjustable Strap |
| Closure: | Clasp |
| Type: | Plain |
ABOUT
Tory Burch bag - Blue (UPC: 190041005291)
Bags by Tory Burch
Tory Burch is an American fashion designer, businesswoman and philanthropist. She is the Executive Chairman and Chief Creative Officer of her own brand.