$329
Is this Tory Burch authentic?
Yes - we guarantee this Tory Burch item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Tory Burch item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Tory Burch |
| SKU: | 12313179 |
| UPC: | 196133585443 |
| Model: | Tory Burch McGraw Bucket Bag |
| Handle/Strap Color: | Yellow |
| Hardware Color: | Gold |
| Exterior Color: | Yellow |
| Lining Color: | Unlined |
| Bag Width: | 9 in |
| Size: | Medium |
| Pattern: | Solid |
| Shape: | Cylinder |
| Bag Height: | 10.5 in |
| Handle Style: | Top Handle |
| Bag Depth: | 4.5 in |
| Exterior Material: | Leather |
| Department: | Women |
| Style: | Tote |
| Finish: | Pebbled |
| Handle/Strap Material: | Leather |
| Product Line: | Tory Burch Perry |
ABOUT
Tory Burch bag - Tory Burch McGraw Bucket Bag - Handle/Strap: Yellow, Hardware: Gold, Exterior: Yellow (UPC: 196133585443)
Bags by Tory Burch
Tory Burch is an American fashion designer, businesswoman and philanthropist. She is the Executive Chairman and Chief Creative Officer of her own brand.