$256
Is this Coach authentic?
Yes - we guarantee this Coach item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Coach item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Coach |
| SKU: | 12305965 |
| MPN: | CO668 |
| UPC: | 196395070398 |
| Model: | Coach Coachtopia |
| Handle/Strap Color: | Black |
| Hardware Color: | Black |
| Exterior Color: | Black |
| Lining Color: | Black |
| Bag Width: | Length 16.5" |
| Size: | Large |
| Shape: | Rectangle |
| Closure: | Open |
| Occasion: | Casual Travel Workwear |
| Handle Drop: | Handle with 11" drop |
| Bag Depth: | 3 in |
| Fabric Type: | Quilted and Nylon |
| Accents: | Embroidered Strap Accent charm with flower and mushroom designs Embroidered Patch. |
| Personalize: | No |
| Accessories: | Bag Charm Coach Dust Bag |
| Department: | Unisex Adults |
| Unit Type: | Unit |
| Style: | Tote |
| Features: | Inner Pockets Padded |
| Unit Quantity: | 1 |
| Finish: | Quilted |
| Pattern: | charm with flower and mushroom designs Embroidered Patch. |
| Character: | Coach Coachtopia |
| Bag Height: | Height 15.7" |
| Handle Style: | Shoulder Strap |
| Lining Material: | Nylon Fabric |
| Exterior Material: | Quilted Recycled Polyester Nylon with Cloud Quilting. |
| Hardware Material: | Black |
| Theme: | Designer |
| Strap Drop: | 11 |
| Handle/Strap Material: | Same material as tote Polyester |
| Product Line: | Coach-Coachtopia Loop Flat Tote With Cloud Quilting |
ABOUT
Coach bag - Coach Coachtopia - topia - CO668 - Handle/Strap: Black, Hardware: Black, Exterior: Black (UPC: 196395070398)
Bags by Coach
Coach is a leading design house of modern luxury accessories and lifestyle collections, with a long-standing reputation built on quality craftsmanship. Defined by a free-spirited, all-American attitude, the brand approaches design with a modern vision, reimagining luxury for today with an authenticity and innovation that is uniquely Coach. All over the world, the Coach name is synonymous with effortless New York style.
YOU MIGHT ALSO LIKE