$184
Is this Coach authentic?
Yes - we guarantee this Coach item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Coach item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Coach |
| SKU: | 12301465 |
| MPN: | CR114 |
| Model: | COACH Tabby |
| Handle/Strap Color: | Silver |
| Hardware Color: | Silver |
| Exterior Color: | Multicolor |
| Lining Color: | Gray |
| Color: | White |
| Bag Width: | 7.8in |
| Size: | Small |
| Occasion: | Casual |
| Bag Depth: | 2.7in |
| Accessories: | Bag Charm |
| Department: | Women |
| Style: | Shoulder Bag |
| Pattern: | Lip |
| Character: | logo |
| Bag Height: | 4.3in |
| Lining Material: | Fabric Leather |
| Exterior Material: | Nappa Leather |
| Theme: | Designer |
| Handle/Strap Material: | Metal |
| Country of Origin: | Philippines |
| Product Line: | Tabby 20 |
| Type: | Wallet |
ABOUT
Coach wallet - COACH Tabby - Tabby - CR114 - White, Handle/Strap: Silver, Hardware: Silver
Wallets by Coach
Coach is a leading design house of modern luxury accessories and lifestyle collections, with a long-standing reputation built on quality craftsmanship. Defined by a free-spirited, all-American attitude, the brand approaches design with a modern vision, reimagining luxury for today with an authenticity and innovation that is uniquely Coach. All over the world, the Coach name is synonymous with effortless New York style.