$210
Is this Ralph Lauren authentic?
Yes - we guarantee this Ralph Lauren item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Ralph Lauren item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Ralph Lauren |
| SKU: | 12274336 |
| Model: | Lauren Ralph Lauren Tote |
| Handle/Strap Color: | Orange |
| Hardware Color: | Gold |
| Exterior Color: | Orange |
| Lining Color: | Orange Floral |
| Bag Width: | 17 in |
| Size: | Large |
| Pattern: | Floral |
| Character: | Pebbles |
| Bag Height: | 13 in |
| Closure: | Dog-clip |
| Lining Material: | Leather |
| Bag Depth: | 5 in |
| Exterior Material: | Leather |
| Accessories: | Pouch |
| Department: | Women |
| Style: | Tote |
| Features: | Reversible |
| Finish: | Pebbled |
| Handle/Strap Material: | Leather |
| Product Line: | Lauren Ralph Lauren |
ABOUT
Ralph Lauren bag - Lauren Ralph Lauren Tote - Lauren Tote - Handle/Strap: Orange, Hardware: Gold, Exterior: Orange
Bags by Ralph Lauren
Ralph Lauren Corporation is an American fashion company producing products ranging from the mid-range to the luxury segments. They are known for the clothing, marketing and distribution of products in four categories: apparel, home, accessories, and fragrances.