$195
Is this Ralph Lauren authentic?
Yes - we guarantee this Ralph Lauren item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Ralph Lauren item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Ralph Lauren |
| SKU: | 12271652 |
| UPC: | 883820900848 |
| Exterior Color: | yellow black trim gold hardware |
| Hardware Color: | GOLD |
| Size: | Medium |
| Bag Width: | 11" |
| Accents: | CHARM Logo |
| Department: | Women |
| Style: | Crossbody bag shoulder bag |
| Product Line: | Spring 20 |
| Exterior Material: | Leather PVC |
| Pattern: | pebbled |
| Inside Pockets: | 1 |
| Features: | Removable Cross-Body Strap Bag Charm |
| Bag Depth: | 4" |
| Strap Drop: | 5" DOUBLE HANDLE 21" single strap drop |
| Bag Height: | 10" |
| Intended Use: | Everyday |
| Character Family: | Charmed |
| Closure: | Zipper |
| Occasion: | Formal |
ABOUT
Ralph Lauren bag - Exterior: yellow,black trim,gold hardware, Hardware: GOLD (UPC: 883820900848)
Bags by Ralph Lauren
Ralph Lauren Corporation is an American fashion company producing products ranging from the mid-range to the luxury segments. They are known for the clothing, marketing and distribution of products in four categories: apparel, home, accessories, and fragrances.