$109
Is this Michael Kors authentic?
Yes - we guarantee this Michael Kors item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Michael Kors item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Michael Kors |
| SKU: | 12127467 |
| UPC: | 190864491349 |
| Model: | MICHAEL KORS Rosalie |
| Handle/Strap Color: | Brown |
| Hardware Color: | Gold |
| Exterior Color: | Brown Natural and Gold |
| Lining Color: | Beige |
| Bag Width: | 12" |
| Size: | Medium |
| Shape: | Rectangle |
| Closure: | Double Magnetic Snap |
| Bag Depth: | 2.5" |
| Fabric Type: | Canvas |
| Accents: | Logo Strap |
| Style Subtype: | Crossbody / Shoulder Bag |
| Personalize: | No |
| Accessories: | Detachable Strap |
| Department: | Women |
| Style: | Crossbody |
| Features: | Card SLots Removable Chain and Leather Strap 3 Bags Individually Priced at $298.00 each |
| Finish: | Rattan |
| Pattern: | Leopard |
| Bag Height: | 7.5" |
| Character: | Michael |
| Handle Style: | Crossbody Strap |
| Lining Material: | Fabric |
| Exterior Material: | Leather Raffia Rafia & Leather Trim |
| Hardware Material: | Gold-Plated |
| Theme: | Designer Nature Rosalie |
| Strap Drop: | Adjustable 22` |
| Handle/Strap Material: | Leather Chain |
| Product Line: | Michael Kors Rosalie |
ABOUT
Michael Kors bag - MICHAEL KORS Rosalie - Rosalie - Handle/Strap: Brown, Hardware: Gold, Exterior: Brown, Natural and Gold (UPC: 190864491349)
Bags by Michael Kors
Michael Kors is a renowned luxury fashion brand known for its stylish handbags, accessories, and ready-to-wear apparel. Celebrated for its chic designs and modern aesthetics, Michael Kors offers a range of products that blend sophistication with practicality. With Michael Kors, you can elevate your wardrobe with high-quality items that embody a luxurious lifestyle, making it a favorite among fashion enthusiasts.