$120
Is this Ralph Lauren authentic?
Yes - we guarantee this Ralph Lauren item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Ralph Lauren item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Ralph Lauren |
| SKU: | 12048019 |
| UPC: | 888188430105 |
| Model: | Ralph Lauren Love Shack |
| Hardware Color: | Gold |
| Exterior Color: | Cream |
| Lining Color: | Cream |
| Bag Width: | 5 1/4" |
| Size: | Small |
| Shape: | Heart |
| Closure: | Zip |
| Occasion: | Travel Wedding Party/Cocktail Casual Formal Workwear Business |
| Bag Depth: | 1 1/4" |
| Accents: | Strap Accent Zipper |
| Accessories: | Brand Card Detachable Strap |
| Department: | Women |
| Style: | Crossbody |
| Features: | Credit Card Cross-Body Strap Lined Inner Pockets Detachable Strap Limited Edition Packable Adjustable Strap Zip-Around Pockets |
| Bag Height: | 5 1/4" |
| Character: | Heart |
| Handle Style: | Crossbody Strap |
| Lining Material: | Leather |
| Exterior Material: | Leather |
| Strap Drop: | 23" |
| Theme: | Love Heart |
ABOUT
Ralph Lauren bag - Ralph Lauren Love Shack - Love Shack - Hardware: Gold, Exterior: Cream, Lining: Cream (UPC: 888188430105)
Bags by Ralph Lauren
Ralph Lauren Corporation is an American fashion company producing products ranging from the mid-range to the luxury segments. They are known for the clothing, marketing and distribution of products in four categories: apparel, home, accessories, and fragrances.