$181
Is this Ralph Lauren authentic?
Yes - we guarantee this Ralph Lauren item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Ralph Lauren item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Ralph Lauren |
| SKU: | 12044796 |
| UPC: | 3360377050433 |
| Size in oz: | 1.7 oz |
| Fragrance Type and Size: | 1.7 oz Eau De Parfum Spray |
| Fragrance Name: | Ralph Lauren Love by Ralph Lauren |
| Volume: | 1.7 oz |
| Features: | Long Lasting Casual |
| Type: | Eau De Parfum Spray 1.7 oz |
| Gender: | Women |
| Shipping time: | Usually within 1 business day or less |
| Easy Returns: | YES |
| Free Shipping USA (48 States Only): | YES |
| International Delivery: | See description |
| Manufacturer: | Ralph Lauren |
ABOUT
Ralph Lauren perfume (UPC: 3360377050433)
Perfumes by Ralph Lauren
Ralph Lauren Corporation is an American fashion company producing products ranging from the mid-range to the luxury segments. They are known for the clothing, marketing and distribution of products in four categories: apparel, home, accessories, and fragrances.