$192
Is this Ralph Lauren authentic?
Yes - we guarantee this Ralph Lauren item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Ralph Lauren item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Ralph Lauren |
| SKU: | 12035275 |
| UPC: | 888188425231 |
| Model: | RALPH LAUREN Andie |
| Handle/Strap Color: | Floral |
| Hardware Color: | Gold |
| Exterior Color: | Marina tropical floral |
| Lining Color: | Beige |
| Bag Width: | 8.5" |
| Size: | Small |
| Pattern: | Floral |
| Closure: | Drawstring |
| Character: | Andie |
| Bag Height: | 8.5" |
| Lining Material: | Polyester |
| Bag Depth: | 5.5" |
| Exterior Material: | Leather |
| Accessories: | Brand Card |
| Department: | Women |
| Style: | Bucket & Drawstring Bag |
| Theme: | Flower |
| Features: | Adjustable Strap Cross-Body Strap Pockets |
| Handle/Strap Material: | Leather |
| Product Line: | Lauren Ralph Lauren |
ABOUT
Ralph Lauren bag - RALPH LAUREN Andie - Andie - Handle/Strap: Floral, Hardware: Gold, Exterior: Marina tropical floral (UPC: 888188425231)
Bags by Ralph Lauren
Ralph Lauren Corporation is an American fashion company producing products ranging from the mid-range to the luxury segments. They are known for the clothing, marketing and distribution of products in four categories: apparel, home, accessories, and fragrances.