$159
Is this Chloé authentic?
Yes - we guarantee this Chloé item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Chloé item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Chloé |
| SKU: | 12028066 |
| MPN: | CE733S 322 |
| Frame Color: | GREEN HAVANA |
| Lens Socket Width: | 59 mm |
| Bridge Width: | 19mm |
| Temple Length: | 145 mm |
| Country of Origin: | Italy |
| Department: | Women |
| Frame Material: | Plastic |
| Style: | Oversized - ROUND |
| Type: | Sunglasses |
ABOUT
Chloé eyeglasses - CE733S 322 - Frame: GREEN HAVANA
Eyeglasses by Chloé
Chlo? is a renowned luxury fashion brand known for its feminine and effortlessly chic designs. Celebrated for its elegant clothing, handbags, and fragrances, Chlo? embodies a spirit of modernity and sophistication. With Chlo?, you can embrace a timeless style that highlights individuality and grace, making it a favorite choice for fashion enthusiasts worldwide.