$529
Is this Tory Burch authentic?
Yes - we guarantee this Tory Burch item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Tory Burch item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Tory Burch |
| SKU: | 11941992 |
| UPC: | 0192485510256 |
| Model: | Tory Burch McGraw |
| Exterior Color: | Brown |
| Bag Width: | 11 in |
| Size: | Medium |
| Pattern: | Animal Print |
| Closure: | Magnetic |
| Character: | Tori |
| Bag Height: | 10 in |
| Occasion: | Casual |
| Handle Style: | Shoulder Strap |
| Lining Material: | Leather |
| Bag Depth: | 4 in |
| Exterior Material: | Leather |
| Accents: | Strap Logo |
| Personalize: | No |
| Department: | Women |
| Hardware Material: | Gold-Plated |
| Style: | Women`s Bags & Handbags |
| Theme: | Designer |
| Features: | Inner Pockets Limited Edition |
| Product Line: | Tory Burch Mcgraw |
ABOUT
Tory Burch bag - Tory Burch McGraw - McGraw - Exterior: Brown (UPC: 0192485510256)
Bags by Tory Burch
Tory Burch is an American fashion designer, businesswoman and philanthropist. She is the Executive Chairman and Chief Creative Officer of her own brand.