SALE: $62 (-19%) $77
Is this Alyssa Ashley authentic?
Yes - we guarantee this Alyssa Ashley item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Alyssa Ashley item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Alyssa Ashley |
| SKU: | 11929005 |
| UPC: | 3495080707036 |
| Size: | 6.8 oz |
| Metric Size: | 200 ml |
| Input Battery Size: | Missing Value |
| Fragrance: | Alyssa Ashley Musk |
| Fragrance Name: | Alyssa Ashley Musk |
| Fragrance Type: | Eau De Toilette Spray |
| Volume: | 6.8 oz |
| Type: | Eau De Toilette Spray |
| Gender: | Women |
| Shade: | Eau De Toilette Spray |
| Product: | Missing Value |
| Items: | Missing Value |
| Item Type: | Eau De Toilette Spray |
| Part Type: | Eau De Toilette Spray |
| Bait Type: | Missing Value |
| Line Type: | Missing Value |
| Department: | Missing Value |
| Packaging: | Original Retail Packing (see images) |
ABOUT
Alyssa Ashley perfume (UPC: 3495080707036)
Perfumes by Alyssa Ashley
The perfume house Alyssa Ashley offers women beautiful fragrances which express feminine elegance. The brand Alyssa Ashley delivers luxurious body lotions and perfumes that help people enhance their beauty while building confidence. You can experience delightful scents from Alyssa Ashley that create a lasting impression during your daily activities.