$184
Is this Coach authentic?
Yes - we guarantee this Coach item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Coach item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Coach |
| SKU: | 11925867 |
| Exterior Color: | Blue |
| Size: | Please see measurements |
| Bag Length: | 11" |
| Pattern: | Solid |
| Bag Height: | 5" |
| Closure: | Zip |
| Handle Style: | Shoulder Strap |
| Lining Material: | Leather |
| Bag Depth: | 2" |
| Exterior Material: | Leather |
| Department: | Women |
| Type: | Handbags |
| Style: | TOTE & SHOPPERS |
| Theme: | Designer |
| Strap Drop: | 11" |
| Features: | Designer |
| Finish: | Coated |
| Handle/Strap Material: | Chain |
ABOUT
Coach bag - Exterior: Blue
Bags by Coach
Coach is a leading design house of modern luxury accessories and lifestyle collections, with a long-standing reputation built on quality craftsmanship. Defined by a free-spirited, all-American attitude, the brand approaches design with a modern vision, reimagining luxury for today with an authenticity and innovation that is uniquely Coach. All over the world, the Coach name is synonymous with effortless New York style.