$538
Is this Montblanc authentic?
Yes - we guarantee this Montblanc item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Montblanc item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Montblanc |
| SKU: | 11924727 |
| Model: | Meisterstuck |
| Color: | Black |
| Bag Width: | 11 in |
| Size: | Medium |
| Closure: | Zip |
| Bag Height: | 9.25" |
| Lining Material: | Fabric |
| Material: | Leather |
| Bag Depth: | 3 in |
| Department: | Men |
| Style: | Crossbody |
| Features: | Adjustable Strap Inner Pockets |
| Country of Origin: | Italy |
| Handle/Strap Material: | Nylon |
ABOUT
Montblanc bag - Meisterstuck - Meisterstuck - Black
Bags by Montblanc
Montblanc International is a German manufacturing company of luxury goods, based in Hamburg. Montblanc produces a wide range of products, including goods for travel, writing implements, watches and jewelry, among other products.
YOU MIGHT ALSO LIKE