$208
Is this Coach authentic?
Yes - we guarantee this Coach item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Coach item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Coach |
| SKU: | 11924218 |
| UPC: | 198685101027 |
| Model: | Warren |
| Handle/Strap Color: | Black |
| Hardware Color: | Silver |
| Exterior Color: | Denim |
| Lining Color: | Blue |
| Bag Width: | 11.5 in |
| Size: | Mini |
| Shape: | Crescent |
| Closure: | Zip |
| Bag Depth: | 2 in |
| Personalize: | No |
| Department: | Women |
| Style: | Belt Bag & Fanny Pack |
| Features: | Adjustable Strap Lightweight |
| Pattern: | Signature |
| Bag Height: | 4.75 in |
| Handle Style: | Crossbody Strap |
| Lining Material: | Fabric |
| Exterior Material: | Denim Leather |
| Hardware Material: | Stainless Steel |
| Theme: | Designer |
| Handle/Strap Material: | Nylon |
| Product Line: | Coach Warren |
ABOUT
Coach bag - Warren - Warren - Handle/Strap: Black, Hardware: Silver, Exterior: Denim (UPC: 198685101027)
Bags by Coach
Coach is a leading design house of modern luxury accessories and lifestyle collections, with a long-standing reputation built on quality craftsmanship. Defined by a free-spirited, all-American attitude, the brand approaches design with a modern vision, reimagining luxury for today with an authenticity and innovation that is uniquely Coach. All over the world, the Coach name is synonymous with effortless New York style.