$109
Is this Pandora authentic?
Yes - we guarantee this Pandora item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Pandora item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Pandora |
| SKU: | 11888188 |
| MPN: | 590702HV-20 |
| UPC: | 0662425042654 |
| Color: | Silver |
| Product Length: | 20 cm |
| Product Size: | 20 cm |
| Size: | 20 cm |
| Item Length: | 7.9in |
| Materials: | Silver |
| Recommended Age: | Adult |
| Type: | Charm Bracelet Only |
| Main Stone Creation: | Lab-Created/Cultured |
| Base Metal: | Silver |
| Style: | Charm |
| Theme: | Love & Hearts |
| Material: | Silver Sterling Silver |
| Charm Type: | Clip Locket Spacer Bead Traditional Dangle European Snap |
| Metal: | Sterling Silver |
ABOUT
Pandora jewelry - 590702HV-20 - Silver (UPC: 0662425042654)
Jewelries by Pandora
Pandora is an international Danish jewelry manufacturer founded in 1982 by Per Enevoldsen. Pandora is known for its customizable charm bracelets, designer rings and necklaces.