$142
Is this Victoria's Secret authentic?
Yes - we guarantee this Victoria's Secret item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Victoria's Secret item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Victoria's Secret |
| SKU: | 11782180 |
| Handle/Strap Color: | Orange |
| Hardware Color: | Pink |
| Lining Color: | Orange |
| Exterior Color: | Orange |
| Bag Width: | 31" |
| Size: | Large |
| Fabric Type 1: | Polyester |
| Pattern: | multi |
| Bag Height: | 14.5" |
| Material: | Polyester |
| Bag Depth: | 9" |
| Exterior Material: | Canvas |
| Colour: | Neon Coral/Black/White |
| Type: | Gym Bag |
| Department: | Women |
| Style: | Duffle bag |
| Occasion Lifestyle: | Everyday |
ABOUT
Victoria's Secret bag - Handle/Strap: Orange, Hardware: Pink, Lining: Orange
Bags by Victoria's Secret
Victoria`s Secret is a well-known lingerie and beauty brand celebrated for its glamorous designs and iconic fashion shows. Renowned for offering a wide range of stylish lingerie, sleepwear, and fragrances, Victoria`s Secret embodies femininity and allure. With Victoria`s Secret, you can find luxurious pieces that enhance confidence and celebrate beauty, making it a favorite choice for women everywhere.