SALE: $259 (-34%) $395
Is this Ralph Lauren authentic?
Yes - we guarantee this Ralph Lauren item is 100% genuine, authentic and brand new.
Can I return it?
Yes - you can return it within 30 days for a refund, subject to our return policy.
Where do you ship from?
This item is in stock and ships from the United States (USA warehouse). ![]()
Do you ship worldwide?
Yes - we ship worldwide! View shipping options
Does it include a warranty?
This Ralph Lauren item is covered by the manufacturer's warranty when applicable.
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Ralph Lauren |
| SKU: | 11602092 |
| UPC: | 888188115293 |
| Color: | Black |
| Size: | 4 1/4" x 7" |
| Item Length: | 7 in |
| Item Width: | 4.25 in |
| Pattern: | Solid |
| Material: | Leather |
| Accents: | Logo |
| Department: | Men |
| Type: | Breast Pocket Wallet |
| Style: | Bifold |
| Theme: | Designer Luxury |
| Features: | Credit Card Folding Organizer Removable Zippered Pouch |
| Product Line: | Ralph Lauren Collection |
ABOUT
Ralph Lauren wallet - Black (UPC: 888188115293)
Wallets by Ralph Lauren
Ralph Lauren Corporation is an American fashion company producing products ranging from the mid-range to the luxury segments. They are known for the clothing, marketing and distribution of products in four categories: apparel, home, accessories, and fragrances.